به گزارش خبرنگار اهرامروز، احمد رجب پور در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر ارسباران، اظهار کرد: این دوره از جشنواره با ارسال ۲۰۰ اثر از ۲۳ استان به دبیرخانه دائمی این جشنواره رسماً کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: با ارسال آثار به دبیرخانه و بازبینی توسط هیئت‌داوران بازبین، تنها ۲۳ اثر از ۱۱ استان و ۱۴ شهرستان توانستند به یازدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر راه یابد.

دبیر جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران با انتقاد از بی‌توجهی رسانه ملی به جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر ارسباران، گفت: با اینکه نامه‌ای به صداوسیما نوشتیم ولی تنها یک دقیقه به این رویداد ملی پرداخت شد.

رجب پور اضافه کرد: در صداوسیما حتی یک دقیقه هم به جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران توجه نشد و صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی فقط یک دقیقه از نمایش را در رسانه پخش کرد، تنها سؤالی که از مسئولان صداوسیما داریم این است که آیا سهم منطقه‌ای که مقام معظم رهبری منطقه شجاعت می‌دانند، در رسانه ملی سهمی ندارد؟

وی یکی از اقدامات خوب یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر ارسباران را واگذاری دبیری این جشنواره به شهرستان اهر عنوان کرد و یادآور شد: با تصمیم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی دبیری جشنواره به اهری‌ها واگذار شد و این تصمیم به‌منزله شکستن سنت تمرکزگرایی است.

انتهای پیام/