به گزارش اهرامروز به نقل از تسنیم، دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با معرفی نفرات برتر در سالن پتروشیمی تبریز به کار خود پایان داد.

در این جشنواره برای نخستین بار از ناشر برگزیده کتاب شعر تقدیر شد که در این بخش «نشر مروارید» به عنوان ناشر برگزیده جشنواره دوازدهم انتخاب شد.

همچنین در این مراسم از ۵ دهه تلاش ادبی «احمدرضا احمدی» و «عبدالعظیم صاعدی» با تقدیم سرو بلورین دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر تقدیر شد.

به گزارش تسنیم، برگزیدگان بخش کودک و نوجوان هم تجلیل شدند که در این بخش، لوح تقدیر، سرو بلورین و ۱۰ سکه بهار آزادی به کتاب «دو تا سیب شیرین» به قلم خاتون حسنی و کتاب «کلید، کلید، دسته کلید» به قلم اکرم کشایی تقدیم شد.

در بخش «درباره شعر» هم دو برگزیده مشترک داشت که در این بخش با اهدای لوح تقدیر، سرو بلورین و ۱۵ سکه بهار آزادی از کتاب های «۱۰۰ سال عشق مجازی» به قلم محمود فتوحی و «در پی آن آشنا» به قلم سید محمود راستگو تقدیر شد.

در بخش شعر بزرگسالان هم ۳۰ سکه بهار آزادی، سرو بلورین و لوح تقدیر به تنها اثر برگزیده کتاب «صدایِ زنگِ در آمد» به قلم رویا شاه حسین زاده از ارومیه تعلق گرفت.

انتهای پیام/