به گزارش خبرنگار اهرامروز، قاسم قمری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های شهرستان اهر، اظهار کرد: در بارش برف که از روز گذشته آغاز شده راهداران و ۷ اکیپ راهداری شهرستان اهر مشغول به برف‌رویی و نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی و راه‌های روستایی هستند.

وی افزود: نمک‌پاشی جاده‌های برون‌شهری و روستایی شهرستان اهر بدون وقفه در حال انجام است.برف

اهر

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اهر با ذکر اینکه هم‌اکنون شاهد حضور دائم راهداران و ماشین آلات این مجموعه در گردنه گویجه بئل ( جاده اهر – تبریز) و گردنه سامبران ( جاده اهر – کلیبر) هستیم، گفت: ۷۶ راهدار شهرستان اهر در حال حاضر تماماً سعی می‌کنند تا راه‌هایی که در پی بارش برف مسدود شده را بازگشایی کنند.

قمری از مسدود شدن راه ۲۵۰ روستای شهرستان اهر و هوراند خبر داد، بیان داشت: همچنان تلاش می‌کنیم تا راه روستاهایی که مسدود هستند را بازگشایی کنیم.

وی اضافه کرد: درصورتی‌که بارش برف همراه با کولاک نباشد بازگشایی راه‌های روستایی به‌تبع آسان‌تر خواهد بود ولی کولاک برف راه‌هایی را بازگشایی کرده‌ایم مجدداً باعث مسدود شدن آن‌ها می‌کند و این امر سبب می‌شود که عملکرد راهداران به صفر برسد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اهر در پایان‌بر لزوم استفاده از زنجیرچرخ و به همراه داشتن وسایل زمستانی تأکید کرد و یادآور شد: رانندگان پیش از حرکت با شماره‌گیری ۱۴۱ و ۴۴۲۲۸۶۷۰ از آخرین وضعیت راه‌ها اطلاع یابند.

انتهای پیام/