به گزارش اهرامروز به نقل از تسنیم، رضا علیزاده در آئین معارفه مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان که در مجتمع مس سونگون برگزار شد، ضمن تشکر از تلاش‌های کارکنان مجتمع معدنی مس سونگون ورزقان به ویژه کارگران این معدن به جهت افزایش بهره وری، اظهار داشت: مهمترین مشخصه انقلاب اسلامی برقرار عدالت است و خواهان برقراری عدالت در حقوق پرداختی کارکنان این مجتمع هستیم.

وی با اشاره به اهمیت اجرای طرح‌های توسعه معدن مس سونگون در توسعه شهرستان ورزقان و حتی استان، اظهار داشت: به مدت دو سال تمامی توان و انرژی خود را برای احیا و شروع مجدد این طرح‌ها صرف نمودم چرا که اجرای این طرح‌ها آرزوی دیرینه مردم این شهرستان است.

علیزاده تصریح کرد: مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان یک چهره محبوب در منطقه است که اشراف و تخصص لازم را در خصوص مسائل معدنی و به ویژه‌ طرح‌های توسعه مس سونگون ورزقان دارد.

وی با تاکید بر اینکه مجتمع مس سونگون باید به شکل یک بنگاه اقتصادی و به دور از مسائل سیاسی اداره شود، خواستار رعایت عدالت در ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت ملی مس در مناطق تحت مدیریتتش شد.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطر نشان کرد: محرومیت زدایی، توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی، تسریع در احداث بزرگراه خواجه – ورزقان و توجه به نیروی بومی منطقه و استفاده از ظرفیت‌های آنان از جمله مواردی است که انتظار داریم در اولویت مدیران شرکت مس باشد.

انتهای پیام /