به گزارش خبرنگار اهرامروز، زاهد محمودی در آیین افتتاح پروژه آسفالت راه‌های روستایی شهرستان اهر با قدردانی از مشارکت اهالی روستاها در آسفالت‌ریزی راه‌های روستایی، اظهار کرد: مهم‌ترین سیاست دولت‌های یازدهم و دوازدهم محرومیت‌زدایی بوده یعنی رفع محرومیت از روستاهای محروم است.

فرماندار اهر با اشاره به اینکه محرومیت‌زدایی از جمله مسائل مورد تأکید دکتر روحانی در دولت یازدهم و دوازدهم بوده است، افزود: همه بایستی در این راستا فعالیت داشته باشیم و اهالی روستا که به سه مورد از مشکلات اشاره کردند بنده به‌نوبه خود متأسف شدم و این‌که در سال ۱۳۹۶ برخی روستاها هنوز از برنامه‌های رسانه ملی بهره‌مند نیستند که این مورد برای همه مسئولین نقطه‌ضعف است.

وی اضافه کرد: اگر امروز بحث اشتغال و بیکاری را دنبال می‌کنیم همان‌طوری که نماینده روستا گفتند این روستا آب کشاورزی ندارد باید زمینه‌ای فراهم کنیم که کشاورزان عزیز از این نعمت بهره‌مند شوند و اگر مانع و مشکلی در این مسیر وجود دارد همه وظیفه‌داریم تا این مانع را از پیش روی کشاورزان برداریم.

محمودی بابیان اینکه خوشبختانه در بین تک‌تک مسئولین ارشد شهرستان اهر این اراده وجود دارد که با همت و تلاش مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف حل کنند، گفت: اگر مسئولی یا فردی در مسیر حل مشکلات مردم مانع ایجاد کند یا اینکه با نظام و دولت مشکل دارد و هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم کسی مانع توسعه شهرستان، ایجاد اشتغال در روستاها و محرومیت‌زدایی در روستاها شود.

فرماندار اهر بیشترین توجه دولت دوازدهم را توسعه و عمران روستاها ذکر کرد و بیان داشت: مصداق توجه دولت به روستاها همین تخصیص قیر رایگان جهت آسفالت راه دسترسی و معابر روستایی بوده و این بدان معنی نیست که قیر اضافی داریم بلکه این سرمایه غیر نقدی دولت که به روستاها اختصاص می‌یابد یک نعمت و خدمت محسوب می‌شود.

انتهای پیام/