اصغر رسولی ظهر جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار اهرامروز، در تشریح سیل بامداد جمعه اظهار کرد: بر اثر وقوع سیل طغیان‌گر در کمپ سد ستارخان شهرستان اهر به خانوار عشایری که در این محل ساکن بودند خسارت قابل‌توجهی وارد کرد.

وی با اشاره به این‌که خوشبختانه سیل شب گذشته در شهرستان اهر تلفات جانی نداشت، افزود: تلفات حیوانی به چهار خانوار عشایری وارد و چادرهای آن‌ها را سیل برد ولی خوشبختانه در این حادثه هیچ‌گونه تلفات جانی به همراه نداشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان اهر ادامه داد: پس از اینکه عشایر سیل‌زده اسکان اضطراری یافتند، در بین سیل‌زدگان ۴ عدد چادر، ۱۸ تخته پتو و مواد غذایی توزیع شد که مرحله دوم توزیع مواد غذایی و وسایل مورد نیاز سیل‌زدگان روز شنبه ارسال می‌شود.

رسولی با تأکید بر اینکه تمامی لوازم زندگی خانوارهای عشایری سیل‌زده بر اثر وقوع سیل از بین رفت، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم تا خسارت وارد شده به این خانوارهای عشایری را حداقل با همکاری ستاد مدیریت بحران شهرستان اهر تأمین کرده و تا در آستانه فرارسیدن فصل سرما با مشکل روبه‌رو نشوند.

به گزارش اهرامروز، بر اثر وقوع سیل بامداد جمعه چهار خانواری که به کمپ سد ستارخان کوچ کرده بودند خسارت وارد کرد که بر اساس گزارش دریافتی چادر و لوازم زندگی این خانوارهای عشایری اسیر سیل شده است که به همت فرمانداری شهرستان اهر، جمعیت هلال احمر و امور عشایر این شهرستان امدادرسانی صورت گرفت.

انتهای پیام/