آخرین عناوین اخبار » شهرستان اهر » شهری » شورای پنجم اهر » صفحه نخست
کد خبر : 44859
یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اهر:

عدم موفقیت در جذب گردشگران در شهرستان اهر نیاز به ریشه‌یابی دارد

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اهر گفت: علت این‌که چرا ما نمی‌توانیم در جذب گردشگران عملکرد خوبی داشته باشیم بایستی ریشه‌یابی شود.

عدم موفقیت در جذب گردشگران در شهرستان اهر نیاز به ریشه‌یابی دارد

به گزارش خبرنگار اهرامروز، میر جلال‌الدین موسوی در نشست بررسی مشکلات و موانع پروژه‌های عمرانی شهرستان اهر که با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری و معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در باغ صبا شهرداری اهر برگزار شد، اظهار داشت: عمده سؤال مردم اهر این است که با توجه به ظرفیت‌های گردشگری موجود در حاشیه جاده اهر – مشکین‌شهر تا آخر محدوده تقسیمات سیاسی شهرستان اهر چرا از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود؟

وی افزود: مردم اهر می‌گویند برای تغییر کاربری باغات حاشیه جاده اهر – مشکین‌شهر به سفره‌خانه‌های سنتی از سوی اهر مجوزی داده نمی‌شود و از سوی مشکین‌شهر به چنین مکان‌هایی مجوز صادر می‌شود، این‌سوالی است که مردم اهر خواهان پاسخ قانع‌کننده‌ای هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اهر بابیان اینکه علت این‌که چرا ما نمی‌توانیم در جذب گردشگران عملکرد خوبی داشته باشیم بایستی ریشه‌یابی شود، گفت: از مسئولان استانی درخواست داریم حداقل برای بخشی از باغات حاشیه جاده اهر – مشکین‌شهر مجوزهای لازم را به جهت رونق صنعت گردشگری و ایجاد اشتغال در صدور مجوز برای متقاضیان نهایت همکاری را داشته باشند.

گفتنی است؛ عضو مجلس خبرگان رهبری و معاون عمرانی استاندار، مدیرکل فنی استانداری، نماینده مردم اهر و هریس، فرماندار اهر و مدیرکل و معاون راه و شهرسازی آذربایجان شرقی پیش از حضور در این جلسه از بزرگراه اهر – هریس – تبریز و برخی از پروژه های در حال اجرای شهرداری اهر بازدید کردند.