به گزارش ارسباران نیوز، سید محمد عابدی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان اهر، اظهار داشت: صاحبان واحدهای تولیدی در شهرستان اهر برای دریافت تسهیلات در قالب اقتصاد مقاومتی در سامانه بهین یاب ثبت‌نام کرده‌اند که تعدادی از آن‌ها توانسته‌اند از تسهیلات بهره‌مند شوند ولی مابقی فقط در بانک‌ها تشکیل پرونده داده‌اند و به علت ناقص بودن پرونده‌ها از سوی بانک تسهیلاتی پرداخت نشده است که لازم است این تعداد افراد نسبت به تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

وی، افزود: صاحبان ۲۹۶ واحد در شهرستان اهر برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت‌نام کرده‌اند.

فرماندار شهرستان اهر، یکی از دغدغه‌های مسئولان شهرستان اهر را حل مشکل بیکاری و حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای ایجاد اشتغال اعلام کرد و افزود: در شهرک صنعتی شهرستان اهر تمامی زیرساخت‌های مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری فراهم است.

وی، گفت: بعضی از بانک‌های شهرستان اهر به علت عدم وصول تسهیلات ارائه شده در بخش‌های مختلف از سوی دریافت‌کنندگان تسهیلات، در ارائه تسهیلات جدید با مشکل روبرو می‌شوند که از دریافت‌کنندگان تسهیلات انتظار داریم نسبت به بازپرداخت اقساط خود در کمترین زمان اقدام کنند.

عابدی، همچنین خواستار تسریع در اقدامات لازم از سوی سپاه و جهاد کشاورزی شهرستان اهر در جهت پرداخت تسهیلات بسیج سازندگی به ۱۰ واحد تولیدی کشاورزی با اولویت واحدهای راکد و یا نیمه فعال شد.

انتهای پیام/