به گزارش خبرنگار اهرامروز، استاد حسین عزتی در مراسم استقبال از فاطمه صفری قهرمان مسابقات جهانی IMGC  (آرنیس) کشور بلاروس و کادر فنی اهری این سبک هنرهای اظهار کرد: حضور پرشور مردم ورزش دوست و مسئولین در این آیین مایه مباهات و دلگرمی ورزشکاران است.

وی با اعلام توضیحاتی از حضور تیم ملی آرنیس کشور در مسابقات جهانی IMGC  کشور بلاروس گفت: مسابقات IMGC  هر دو سال یکبار در یک کشور برگزار می شود و جزو مسابقات مهم در ورزش های رزمی است که طبق قوانین المپیک برگزار می شود.

استاد حسین عزتی افزود: رزمی کاران ۶۶ کشور در رشته های رزمی مختلف در این مسابقات حضور داشتند که در این میان، نماینده کشور ایران در این مسابقات، تیم ملی آرنیس بود.

وی ضمن اظهار رضایت از ملی پوشان تیم ملی آرنیس کشور که در این مسابقات حضور داشتند گفت: انتظاراتی که از ملی پوشان در این مسابقات داشتیم، بسیار فراتر از حد عمل کردند که این امر نشانگر توانمندی ورزشکاران کشور در حوزه ورزش های رزمی است.

وی در خصوص ملی پوش اهری که در این مسابقات حضور داشت عنوان کرد: قهرمانی خانم فاطمه صفری در این مسابقات نقطه قوتی بود برای ورزش های رزمی شهرستان اهر که امیدواریم مسئولین شهر با حمایت از این ورزشکاران، موجبات افتخار آفرینی آن ها برای میهن اسلامی را فراهم آورند.

حسین عزتی افزود: جای خوشحالی است که ملی پوشان کشورمان توانستند در میان چندین کشور و چندین هزار تماشاگر، با کسب هر مدال، پرچم مقتدر نظام جمهوری اسلامی ایران را بارها در این مسابقات به احتزاز در آورند.