جلیل علیجانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اهرامروز اظهار داشت: با همکاری مسئولان هیئت‌های ورزشی شهرستان این اداره برنامه‌های متنوعی را برای مردم در ایام‌الله دهه فجر پیش‌بینی کرده است.

وی با اشاره به وظیفه مهم اداره ورزش و جوانان در معرفی انقلاب اسلامی و توجه بارز این انقلاب شکوهمند اسلامی به قشر جوان جامعه عنوان کرد: امسال اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر بیش از ۳۳ برنامه برای گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارکه فجر برگزار می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر با اشاره به اینکه محوریت تمام برنامه‌های فرهنگی ورزشی دهه فجر اشاعه فرهنگ انقلاب اسلامی، پاسداشت آن و انتقال پیام انقلاب به نسل جوان است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران مملو از خاطرات و مناسبت‌های ارزشمندی است که باید نسبت به تبیین آن‌ها در آئین‌های گرامیداشت تلاش جدی به عمل آید.

علیجانپور تصریح کرد: برگزاری بازی‌های بومی محلی در روستای کقالق و سالن شهید عباسقلی‌زاده، آمادگی جسمانی، برگزاری مسابقات (فوتسال، والیبال، بسکتبال، شنا، طناب‌کشی و طناب‌زنی)، مسابقات رزمی (کاراته و تکواندو، بوکس)، حضور گسترده ورزشکاران در مراسم ۱۲ و راهپیمایی ۲۲ بهمن و عطرافشانی قبور مطهر شهدا از دیگر برنامه‌های کمیته ورزش و جوانان شهرستان در دهه مبارک فجر است.

وی از برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در ۱۰ رشته برای آقایان و بانوان در طول دهه مبارک فجر توسط هیئت‌های ورزشی شهرستان اهر خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر همچنین به برنامه‌های فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در اهر اشاره کرد و افزود: امسال بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

علیجانپور برگزاری همایش کوه‌پیمایی‌ خانوادگی و پیاده‌روی بزرگ خانوادگی را که جمعه بیستم بهمن‌ماه را سرآغاز برنامه‌های این دهه اعلام کرد.

انتهای پیام/