به گزارش خبرنگار اهرامروز، ابراهیم قربانی کلهر در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، با قدردانی از حمایت‌های مسئولان شهرستانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اظهار داشت: لازم می‌دانم از انتصاب دکتر علی سلیمی شاملو را به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تبریک بگوییم و برای وی آرزوی موفقت کنم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با اشاره به اینکه بنده تمامی توانم را برای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی و رفع مشکلات‌ این واحد دانشگاهی به کار گرفتم، افزود: تجاربی که از آقای سلیمی دیده‌ایم امیدواریم در ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر موفق باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر که دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان دومین دانشگاه بزرگ استان از آن یاد می‌کنیم نتیجه تلاش روئسای سابق بوده و در طول دوران مدیریت‌ام قصد داشتم با گردهمایی روئسای سابق این واحد دانشگاهی از تلاش‌های آنها قدردانی کنیم ولی فرصت پیش نیامد اما از رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تقاضا داریم حداقل با برگزاری مراسمی از زحمات روئسای سابق قدردانی کند.

قربانی اضافه کرد: از حسن اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی که به بنده داشتند و مدیریت دومین دانشگاه آزاد بزرگ استان را به بنده سپرده بودند کمال قدردانی را داشته باشم، هرچند اختلاف سلیقه در هر دستگاه و ارگانی وجود دارد و بنده بنا به مصالح دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برخی از سیاست‌ها را اجرا نکردم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بابیان اینکه قولی که به نیروهای روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر داده بودم به آن عمل کردم و آنها در سیستم مشغول به فعالیت هستند، گفت: امیدوارم نیروهای روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که برخی از آنها سابقه‌ای بیش از نیروهای رسمی دارند در دانشگاه آزاد فعالیت کنند.

وی خطاب به مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و مدیران شهرستان اهر گفت: وضعیت نیروهای روزمزد این واحد دانشگاهی تعیین تکلیف شود لذا تقاضا دارم نیروهای روزمزد که کارایی بسیاری دارند و عمدتاً زحمت‌کش هستند اشتغال‌شان را تثبیت کنید تا با شور و شوق فعالیت کنند.

قربانی با ذکر اینکه اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در طول دوران مدیریت بنده با همکاری تمامی اساتید و معاونین به ثمر نشست، گفت: از اردبیهشت‌ماه سال‌جاری که بنده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به دست گرفتم ابتدا تصمیم بر این شد تا فضای آموزشی دانشگاه را سامان‌دهی کنیم و بر همین اساس ساختمانی برای امور اداری و یک از ساختمان‌ها را نیز به عنوان آموزشی به کار گرفتیم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با تاکید بر اینکه تا به حال اجازه نداده‌ایم تا حقوق و مزایای پرسنل و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با تاخیر روبرو شود، ابراز داشت: با درایت و همکاری همکاران توانستیم در مصرف انرژی حدود ۶۰۰ میلیون تومان صرفه‌جویی کنیم و بخشی از معوقات افزایش حقوق پرسنل را نیز پرداخت کردیم و علاوه بر این‌ها حدود ۴۰۰ میلیون تومان از محل صندوق رفاه به دانشجویان وام پرداخت کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر را از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت کردیم و حدود ۲ میلیارد تومان دیگر از بنیاد شهید مطالبات داریم که جای دارد از مسئولان بنیاد شهید در این رابطه قدردانی کنم.

قربانی، برگزاری اردوی حیات طیبه برای دانشجویان شمال‌غرب کشور، انعقاد قرارداد با مجتمع مس سونگون، تجمیع و سامان‌دهی فضای فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، پرداخت مطالبات پرسنل و اساتید بازنشسته، استقرار سه واحد فناور در مرکز رشد، رایزنی برای تدریس رشته‌های تحصیلی وزارت بهداشت در این واحد دانشگاهی، ایجاد مرکز گردشگری، افزایش ظرفیت برق‌رسانی سوله‌ها و ساختمان‌ها را از مهم‌ترین اقدامات در طول سال‌جاری ذکر کرد.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خاطرنشان کرد: در روز معارفه‌ام قول داده بودم تا در مدیریت دانشگاه از تمامی سلایق استفاده کنم و بین کارکنان تبعیض قائل نشوم و به وعده خودم عمل کردم و در این مدت اصلاً سعی نکردم وارد حاشیه‌سازی‌ها شوم و اگر در برخی مواقع برای همکاران محدودیت قائل شدیم به خاطر منافع خودشان بوده است.

انتهای پیام/