به گزارش خبرنگار اهرامروز، زاهد محمودی در دیدار نوروزی اعضای شورای اداری با امام جمعه اهر با تبریک پیشاپیش روز پاسدار اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال ۹۸ را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کرده‌اند و دولت بر مبنای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال، سیاست‌های خود را بر عملیاتی شدن «رونق تولید» قرار داده است.

وی از تشکیل کمیته ویژه برای عملیاتی شدن شعار سال‌جاری «رونق تولید» در شهرستان اهر خبر داد و افزود: کمیته ویژه برای عملیاتی شدن «رونق تولید» با مشارکت دستگاه‌های دولتی در اهر تشکیل می‌شود و برنامه‌هایمان در راستای شعار سال به منظور حمایت بیش از پیش از تولید تدوین خواهد شد.

فرماندار شهرستان اهر در ادامه با تسلیت جان‌باختگان در سیلاب اخیر در برخی از استان‌های کشور گفت: تاکید امام جمعه اهر نیز بر این بود تا هرچه می‌توانیم کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای سیل‌زدگان ارسال کنیم و در این میان تمامی دستگاه‌های دولتی و انقلابی برای کمک به سیل‌زدگان دریغ نکرده و نمی‌کنند.

محمودی بابیان اینکه توطئه‌های دشمنان از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تا به حال ادامه داشته و حفظ اتحاد و انسجام در برابر توطئه‌های دشمن امری ضروری است، ادامه داد: سال ۹۸ از جهات مختلف برای ما با اهمیت است چراکه امسال یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم و دشمنان از هم‌اکنون درصدد آن هستند تا مشکلات را برجسته کرده و ملت ایران را از نظام اسلامی دلسرد کنند.

وی اضافه کرد: ملت ایران در طول ۴۰ سال گذشته به نیات و توطئه‌های دشمنان پی برده‌اند و به خوبی می‌دانند که دشمن قصد دارد مردم را از نظام اسلامی جدا کرده و زمینه کمرنگ شدن حضور را در پای صندوق‌های رای فراهم کند ولی دشمنان نمی‌دانند که ملت ایران در طول چهار دهه گذشته با عشق و علاقه از انقلاب اسلامی دفاع کرده و می‌کنند.

فرماندار شهرستان اهر ضمن محکوم کردن سیاست‌های نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا در رابطه با قراردادن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی گفت: ترامپ بداند اگر بخواهد دست از پا خطا کند سیلی محکمی از ملت ایران خواهد خورد و در تقابل مردم ما نیروهای نظامی و مستشاری آمریکا را جزو تروریست‌های داعشی قلمداد می‌کنند.

محمودی در پایان سخنان خود بر لزوم حفظ اتحاد و انسجام در برابر توطئه‌های دشمنان و مشارکت در صحنه‌های انقلاب از جمله انتخابات مجلس تاکید کرد.

انتهای پیام/