به گزارش خبرگزاری مهر، کمپانی فیلیپس اتوی بخار هوشمند خود را در حوزه لوازم خانگی و نگهداری البسه معرفی کرد.

اتوی هوشمند GC۸۶۵۰ از فناوری Silent Steam بهره می برد که می تواند بدون هیچگونه صدایی، بیشترین بخار را برای اتوکشی به کاربر تحویل دهد. این فناوری جدید، برای کاهش صدای تولید شده از فیلترهای خاصی بهره می‌برد و همچنین از یک پلتفرم خاص که به جذب صدا برای کاهش سر و صدای حاصل از عملکرد پمپ بخار کمک می‌کند نیز مجهز است.

قابلیت ویژه این اتو، بهره‌گیری از فناوری OptimalTEMP بر روی آن است. با این فناوری فیلیپس به کاربران قول داده است که حتی اگر اتوی روشن را روی لباس فراموش کردید، پارچه زیرین آن هیچ آسیبی نبیند. در واقع کاربر پس از اتو، نیازی به قرار دادن آن بر روی پایه ندارد و با اطمینان می‌تواند محل را ترک کند!

اتوی انواع لباس‌ها از جین تا ابریشم بدون هیچ تنظیمی، به دلیل داشتن محفظه سیلیکونی بخار قدرتمند از دیگر ویژگیهای این محصول فناورانه است. تخلیه سریع و راحت آب برای جلوگیری از رسوب دستگاه، کاهش مصرف برق با حالت Eco Mode، قابلیت پر کردن محفظه آب در هر زمان که بخواهید و قفل نگهدارنده اتو بر روی پایه از جمله امکانات این اتوی هوشمند محسوب می شود.

این دستگاه با بهره‌گیری از سیستم Safety Auto off در صورت عدم استفاده پس از ۱۰ دقیقه خاموش می‌شود. همچنین تنها ۲ دقیقه انتظار برای ایجاد بخار با استفاده از این دستگاه مورد نیاز است.