یک منبع آگاه در شورای اسلامی شهر اهر در گفت‌وگو با خبرنگار اهرامروز، اظهار داشت: با توجه به اینکه عمر شورای چهارم روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر اهر مجدداً طرح سؤال از شهردار را کلید زده و سخن از استیضاح وی را به میان کشیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر اهر طی نامه‌ای در ۴ خردادماه طرح سؤال از شهردار اهر را کلید زده اند، افزود: هشت نفر از اعضای شورا طرح سؤال از شهردار اهر را امضاء کرده و تنها یک نفر از آنها استیضاح‌ شهردار اهر را قبول نکرده است.

این منبع آگاه همچنین گفت: به نظر می‌رسد که اعضای شورا بنا به برخی دلایل نامشخص طرح استیضاح شهردار اهر را مطرح کرده و این در حالی است که اگر شهروندان عملکرد سایر شهرداران را با عملکرد شهردار فعلی مقایسه کنند قطعاً به این نتیجه خواهند رسید که عملکرد فعلی شهردار اهر مطلوب است.

وی با تأکید بر اینکه فعلاً هدف اصلی اعضای شورای شهر اهر از استیضاح شهردار مشخص نیست، خاطرنشان کرد: عقل سلیم این‌گونه می‌گوید که هدف اعضای شورا از استیضاح به طور روشن و شفاف بیان نشده و باید بررسی لازم صورت گیرد.

به گزارش اهرامروز، پس از دریافت این خبر به جهت تایید و یا رد اخبار مربوط به ایتسضاح شهردار با چند تن از اعضای شورا تماس حاصل شد و هیچ یک از آنها حاضر به پاسخگویی نشدند.

انتهای پیام/