به گزارش اهرامروز، ولی‌الله دینی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: به‌موجب آیین‌نامه اجرایی ماده (۱۳) قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان انقلاب اسلامی برقراری هزینه انشعاب گاز جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همچنین آزادگان، همسران و والدین شهدا، اسراء و مفقودالاثرها وفق قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گاز تا شش مترمکعب و مساجد از پرداخت هزینه انشعاب معاف می‌باشند.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی افزود : به‌موجب این قانون حق انشعاب گاز این عزیزان برای یک واحد مسکونی تا حد کنتور  G4 (6مترمکعب) معاف و در مجتمع‌های مسکونی معادل حق انشعاب کنتور G4 از حق انشعاب کل مجتمع کسر می‌شود.

وی اظهار داشت: همچنین بر اساس بند «د» ماده ۳۹ قانون پنجم توسعه کشور و در جهت حمایت از قشر آسیب‌پذیر مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه اشتراک و برقراری انشعاب گاز برای یک نوبت معاف هستند.

مهندس دینی تصریح کرد: در همین راستا تا بهمن‌ماه امسال ۱۵۴۴ خانوار مددجو تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) و سازمان بهزیستی در سطح استان به‌صورت رایگان اشتراک‌پذیری شده‌اند که از این مقدار ۱۰۸۷ خانوار متعلق به مدد جویان کمیته امداد و ۴۵۷ خانوار مربوط به بهزیستی می‌باشد.

وی تعداد اشتراک‌پذیری معاف از پرداخت هزینه اشتراک‌پذیری جانبازان را تا بهمن‌ماه امسال ۳۳ مورد عنوان کرد.

انتهای پیام/