به گزارش خبرنگار اهرامروز، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اهر اظهار کرد: در هفته وحدت حوزه و دانشگاه قرار داریم باید بگوییم که حوزه و دانشگاه بریده از سیستم آموزش کشور نیستند بلکه هر دو از مهدکودک تا مراکز علمی بسیار بالا از همین آموزش‌وپرورش برخاسته اند.

وی بابیان اینکه بحث قرآن و عترت بسیار مهم است و هر چه داریم از آن‌ها است گفت: ما در جمهوری اسلامی افتخار می‌کنیم که قوانین کشور در چهارچوب قرآن و عترت است باید یک نگاه عمیق به این حوزه وجود داشته باشد اگر ما بتوانیم فرزندانمان را به این حوزه وارد کنیم همیشه از نعمات آن برخوردار خواهیم بود.

امام‌جمعه شهرستان اهر با ذکر اینکه تنها راه مقابله با هجمه‌های دشمنان اسلام و ایران، باور کردن جوانان و سوق دادن آن‌ها به آموزه‌های دینی و فرهنگ ایرانی است عنوان داشت: باید کودکان و نوجوانان را با آیات قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه آشنا کنیم و آن‌ها را با مسائل قرآن و عترت بیشتر مأنوس نمائیم.

حاجی‌زاده با تأکید بر واژه وحدت گفت: طبق فرموده بزرگان دین و مقام معظم رهبری، باید تمام تلاش خود را در جهت وحدت بین مسلمین و لایه‌های مختلف جامعه انجام دهیم.

وی بابیان اینکه شورا و مشورت اهمیت فراوانی دارد اظهار کرد: شورای آموزش‌وپرورش نقش محوری در امر آموزش و حل مشکلات این حوزه دارد همه ادارات و نهادها نیز باید به این امر مهم توجه داشته باشند.