به گزارش خبرنگار اهرامروز، هم‌زمان با سراسر کشور فرآیند اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس در شهرستان اهر آغاز شد.

از ساعات اولیه شروع رأی‌گیری، مردم اهر در مقابل شعب اخذ رأی صفوف طولانی تشکیل دادند و با تحمل هوای گرم و صف‌های طولانی در انتظار رأی دادن هستند.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات شهرستان اهر، برای جمع‌آوری آرای مردم ۱۴۵ شعبه اخذ رأی در این شهرستان تعیین‌شده و بیش از ۸۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان اهر واجد شرایط رأی هستند.

سرنوشت کشور در دست آحاد مردم است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سپس با اشاره به نعمت مردم‌سالاری و حضور مردم در انتخابات، افزودند: مردم هر چه بیشتر در انتخابات شرکت کنند و هر چه زودتر در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، زیرا کار نیک را باید در اول وقت انجام داد و نباید آن را به تأخیر انداخت.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، خاطرنشان کردند: سرنوشت کشور در دست آحاد مردم است، چرا که رئیس قوه مجریه را انتخاب می‌کنند، همچنین انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز مهم است زیرا منتخبانِ آن، خدمات شهری و روستایی یعنی مسائل روزمره مردم را در اختیار دارند.

ایشان با تشکر از صداوسیما و خبرنگاران که مشغول کار مهم انتقال خبر هستند، به آحاد مردم توصیه کردند: با دقت، ملاحظه و شناخت در انتخابات شرکت کنید.

این خبر به‌روزرسانی می‌شود …