مجید خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگار اهرامروز، بابیان اینکه بنده جزو استانداران بازنشسته کشور در اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستم اظهار داشت: بنده تا ۲۶ آبان ماه روزی که قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اجرا می‌شود در سمت استاندار آذربایجان شرقی هستم و در این روز همایش استانداران استان‌ها و فرمانداران مرزی کشور در تهران برگزار می‌شود و از روز یک‌شنبه هفته آینده هم نمی‌توان بر سرکار حاضر شد.

وی افزود: صبح امروز در جلسه درس اخلاق که شبیه شورای اداری بود در دقایقی سخنرانی خداحافظی‌ام را اعلام کردم حال با اجرای قانون منع به‌کارگیری منتظر هستیم تا ببینیم وزارت کشور استاندار یا اینکه سرپرست انتخاب می‌کند اگر سرپرستی برای استانداری آذربایجان شرقی انتخاب شود فکر نمی‌کنم مراحل انتخاب استاندار به بیش از دو ماه طول بکشد.

استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بعد از شما سرپرست برای استانداری آذربایجان شرقی انتخاب می‌شود، گفت: انتخاب سرپرست برای استانداری آذربایجان شرقی هنوز قطعی نیست.

خدابخش در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه اخیراً در فضای مجازی نام‌های بهبودی و شبستری برای سرپرستی استانداری آذربایجان شرقی دیده می‌شود لطفاً دراین‌باره اگر اطلاعاتی دارید بفرمائید؟ افزود: آقایان بهبودی و شبستری در لیست ۳۰ نفره ای که وزارت کشور برای استانداران کشور تنظیم کرده بود در این لیست قرار دارند اما بنده از قرارگیری نام‌های بهبودی و شبستری در لیست سرپرست‌ها اطلاعی ندارم.

استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به اینکه بعد از استانداری، برنامه کاری‌تان چیست؟ گفت: بعد از بازنشستگی در یکی از واحدهای تولیدی مشغول به‌کار می‌شوم.

به گزارش اهرامروز، مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان جزو ۱۴ استانداری است که بازنشسته می‌شود.

انتهای پیام/