به گزارش خبرنگار اهرامروز، بیت‌الله عبدالهی در جلسه شورای اداری شهرستان اهر، با اشاره باید قبول کنیم که مردم مشکلات اقتصادی، بیکاری، معیشتی و عدم اشتغال فرزندانشان را به‌سختی تحمل می‌کنند، اظهار کرد: اغتشاش‌گران در اغتشاشات اخیر با بهانه مسائل اقتصادی ظلم بزرگی به کشور و خون شهدا کردند و همین اجیر شدگان بدخواهان نظام به اعتبار کشورمان لطمه زدند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس ادامه داد: اغتشاش‌گران سعی کردند تا افتخاراتی که ایران اسلامی در سوریه، عراق، فلسطین و لبنان به دست آورده بود را از بین ببرند و ایران را بدنام جلوه دهند اما نتوانستند، کسانی که اعتراض کردند یک عده‌ای از آن‌ها واقعاً مشکل داشتند و کسانی در این میان به تخریب اموال عمومی و بیت‌المال دست زدند مزدوری بیش نبودند اما این‌ها دلیل نمی‌شود که مشکلات مردم را فراموش کنیم و بگوییم تقصیر ترامپ و یا فلان دشمن است این طرز تفکر ما را از مسیر اصلی منحرف می‌کند.

وی بابیان اینکه نمی‌شود کشور با وجود فساد مالی و اداری به توسعه دست یابد، گفت: هر روز از رسانه‌ها می‌شنویم که در سازمانی این میزان فساد مالی ظاهر شده و در فلان جا میزان قابل‌توجهی دزدی شده و متأسفانه جناح‌بازی‌هایی که در کشور می‌بینیم سعی می‌کنند همدیگر را بر زمین بزنند و اینجاست که فساد اتفاق می‌افتد ولی همه درگیر جنگ سیاسی جناح‌ها هستند.

آیا کسی می‌تواند منکر این باشد که در کشور فساد اداری نداریم؟

عبدالهی اضافه کرد: اصلاح‌طلب و اصول‌گرا با این شرایط مردم و کشور معنایی ندارد اما باز هم‌دست بردار نیستیم هر کار مثبتی که دولت انجام داده آن را نادیده می‌گیریم و هر کار مثبتی که جناح مقابل انجام داده بود آن را هم نادیده می‌گیریم به‌طوری که همه این جدال‌های سیاسی جناح‌ها و تخریب‌ها در کشور اثرگذار است و در عین حال فساد مالی بیش از هر چیزی در کشور اثرگذارتر است.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس تأکید کرد: آیا کسی می‌تواند منکر این باشد که در کشور فساد اداری نداریم؟ آیا این فسادها در شان جمهوری اسلامی است؟ اگر در کشور فساد مالی و اداری و مسائل بانک‌ها حل نشود دچار مشکلات جدی خواهیم شد و این هم بهانه‌ای دست دشمن می‌شود تا به ما ضربه وارد کند در حالی که ابرقدرت‌های جهان ننشسته‌اند که جمهوری اسلامی پیدا شود و در مقابل آن‌ها قد علم کند.

عضو فراکسیون امید مجلس با تأکید بر اینکه ضربه‌ای که فساد اداری و مالی به کشور می‌زند دشمن نمی‌تواند این ضربه را بر ما وارد کند، گفت: با توجه به اینکه خسارت و آسیبی که اغتشاش‌گران به کشور زدند قابل‌گذشت نیست اما باید توجه داشته باشیم که در بین آن‌ها معترضان واقعی هم بودند بایستی زمینه‌ای فراهم کنیم تا مردم بتوانند راحت‌تر در خصوص مشکلات با مسئولان سخن بگویند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: منافقین و آمریکا و هم‌پیمانشان بنده می‌گویم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند ولی این را هم فراموش نمی‌کنیم که همین منافقین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به بقال سر کوچه‌ها هم رحم نکردند و دست به ترور زدند و ترامپ که به منافقین جایگاه می‌دهد نمی‌داند که منافقین جایگاهی در دنیا ندارند در حالی که اگر خودمان بهانه دست دشمن ندهیم چه اقداماتی می‌توانند انجام دهند.

انتهای پیام/