به گزارش خبرنگار اهرامروز، ابوالفضل ابراهیمی‌فرد در حاشیه بازدید از اجرای طرح نظارت بر صنوف شهرستان اهر به مناسبت ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از قبیل شکر، برنج، گوشت مرغ، گوشت قرمز، روغن و غیره بیش از حد مورد نیاز تأمین شده و در صورت نیاز مجدد بازار ماه رمضان به اقلام در تأمین آن‌ها مشکلی نداریم.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح‌های مختلف تأمین نیازها و رفع مشکلات احتمالی روزه‌داران عزیز است، افزود: هیچ‌گونه مشکلی در رابطه با تأمین نیازهای ضروری مردم شهرستان اهر و کالاهای پرمصرف نداریم و پیش‌ازاین نسبت به تأمین مایحتاج مردم اقدام کرده‌ایم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اهر از اجرای طرح نظارت بر صنوف به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد، گفت: گشت‌های نظارتی به‌صورت مستمر بر بازار این شهرستان اشرافیت دارد و در این راستا طرح نظارتی بر قیمت کالاها و کیفیت محصولات تشدید می‌شود.

ابراهیمی‌فرد در ادامه اضافه کرد: همچنین علاوه بر نظارت اکیپ‌های این اداره، گشت‌های نظارتی مشترک با همکاری شبکه بهداشت و درمان، شبکه دامپزشکی نیز راه‌اندازی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه اولویت اول و آخر ما جلب رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان است، بیان داشت: در راستای حضور اکیپ‌های نظارتی بر بازار و نظارت بر صنوف، به شکایات مردمی به قید فوریت و در اسرع وقت رسیدگی می‌کنیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اهر در پایان از مردم این شهرستان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی و غیره با شماره ۱۲۴ تماس گرفته و مراتب را به این اداره گزارش دهند.

انتهای پیام/