آخرین عناوین اخبار » اجتماعی » شهرستان اهر » صفحه نخست » ورزشی
کد خبر : 48670
یکشنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
رئیس اداره ورزش و جوانان اهر:

اخذ مالیات از باشگاه‌های ورزشی زمینه تعطیلی آن‌ها را فراهم می‌کند

رئیس اداره ورزش و جوانان اهر گفت: در پی اخذ مالیات از باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی، مدیران سه باشگاه ورزشی در شهرستان اهر درخواست تعطیلی باشگاه را کرده‌اند.

اخذ مالیات از باشگاه‌های ورزشی زمینه تعطیلی آن‌ها را فراهم می‌کند

به گزارش خبرنگار اهرامروز، حسن اللهیارپور در دیدار معاون ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان با نواب رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان‌های اهر و هریس بابیان اینکه تعیین مالیات بر ارزش‌افزوده برای باشگاه‌های ورزشی مشکلات عدیده‌ای را برای باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی به وجود آورده است، اظهار کرد: امیدوارم مسئولان عالی‌رتبه استان و کشور با پیگیری این موضوع به سؤالات مدیران باشگاه‌ها و مردم پاسخ قانع‌کننده‌ای دهند.

وی افزود: در پی اخذ مالیات از باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی، مدیران سه باشگاه ورزشی در شهرستان اهر درخواست تعطیلی باشگاه را کرده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان اهر ادامه داد: متأسفانه به لحاظ کم‌درآمد بودن باشگاه‌های ورزشی و اخذ مالیات از طرفی دیگر باعث شده تا مدیران باشگاه‌های ورزشی درخواست ابطال پروانه فعالیت را داده‌اند و حتی تاکنون ۲ باشگاه ورزشی نیز اقدام به تعطیلی کرده است.

اللهیارپور در پایان سخنان خود خواستار پیگیری و حل مشکل باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی در زمینه اخذ مالیات بر ارزش‌افزوده از سوی مسئولان شد.