به گزارش خبرنگار اهرامروز، جعفر نوری‌زاده، رئیس کمیته امداد اهر در آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند: ۴۶۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اهر است و طبق برنامه‌های کمیته امداد جهت تشویق و ترغیب برای ازدواج؛ از ابتدای سال‌جاری ۱۵۰ نفر در فرزندان مددجویان کمیته امداد ازدواج کرده و نیازمند تأمین جهیزیه هستند.

🔹 امسال در مرحله‌ی نخست ۳۶ سری جهیزیه با مشارکت مردم و خیرین اهری تأمین و تحویل نوعروسان نیازمند شده و امروز به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر؛ ۲۶ سری جهیزیه توسط خیرین تأمین شده است.

🔹 همچنین ۴۴ سری جهیزیه هم‌زمان با سفر رئیس کمیته امداد کشور به آذربایجان‌شرقی مصادف با ۲۹ بهمن‌ماه، تحویل نوعروسان نیازمند اهری می‌شود.

🔹 با تحویل ۷۰ سری جهیزیه طی بهمن‌ماه؛ همچنان ۴۸ نوعروس نیازمند اهری در انتظار یاری خیرین برای تأمین جهیزیه هستند، امیدواریم با مشارکت مردم و خیرین بتوانیم تا پایان سال‌جاری ۴۸ سری جهیزیه را تأمین و تحویل نوعروسان نیازمند کنیم.

🔹 از خیرین، امام جمعه، نماینده مردم اهر و هریس، فرماندار، همکارانم و سایر مسئولان که در تأمین جهیزیه برای نوعروسان نیازمند مشارکت کردند قدردانی می‌کنم.

🔹 در راستای خودکفایی مددجویان، از ابتدای سال‌جاری تابه‌حال ۲۰ میلیارد تومان وام خوداشتغالی به ۷۵۰ نفر پرداخت شده است.

خبر از: علی دایلاری اصل