به گزارش خبرنگار اهرامروز، محمودی در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اهر با اشاره به اینکه اگر کسی در راستای توسعه در اهر سرمایه‌گذاری می‌کند همه باید قدردان باشیم، اظهار داشت: یکی از شرکت‌هایی که در حوزه صنعت و معدن شهرستان اهر سرمایه‌گذاری کلانی انجام داده، شرکت صنایع معدنی مهر اصل است.

وی، احداث هتل پنج ستاره در شهرستان اهر را گامی ارزشمند در راستای توسعه صنعت گردشگری عنوان کرد، افزود: نخستین هتل پنج ستاره اهر با سرمایه‌گذاری شرکت صنایع معدنی مهر اصل روز سه‌شنبه با حضور مقامات استانی و شهرستانی کلنگ زنی می‌شود.

فرماندار شهرستان اهر ادامه داد: همچنین در این روز جشن ۷۵ سالگی مهندس سیدرضا مقیمی در تبریز برگزار می‌شود و این اقدام ارزشمند از سوی دستگاه‌های دولتی آذربایجان شرقی ترتیب یافته است، مهندس مقیمی از صنعتگران بنام استان بوده که بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی سرمایه‌های خود را برای توسعه و بهبود کسب و کار و اشتغال به کار گرفته است.

محمودی بر لزوم همراهی دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: هتل پنج ستاره که در اهر احداث می‌شود خوشبختانه دستگاه‌ها مصمم به همراهی سرمایه‌گذار هستند و از طرفی اگر سرمایه‌گذاری قصد سرمایه‌گذاری در اهر را دارد بایستی با جان و دل به استقبال او برویم.

وی بابیان اینکه شرکت مهر اصل با احداث معدن مس انجرد و هتل پنج ستاره با هدف توسعه و پیشرفت این شهرستان سرمایه‌گذاری می‌کند، بیان داشت: ستاد جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری فرمانداری شهرستان اهر همواره برای رفع و گره‌گشایی از با دستگاه‌های اجرایی جلساتی مختلفی برگزار کرده تا مشکلاتی که بر سر راه سرمایه‌گذاری به وجود می‌آید را برطرف کنیم.

فرماندار شهرستان اهر، احداث هتل پنج ستاره در شهرستان اهر را جزو بزرگ‌ترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری عنوان کرد، یادآور شد: ضوابط و دستورالعمل‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌گونه‌ای است که مجوز ساخت هتل پنج ستاره غیر از مراکز استان‌ها به شهرستان‌ها صادر نمی‌شود که خوشبختانه با پیگیری و تلاش مسئولان این امر محقق شد.

انتهای پیام/