به گزارش خبرنگار اهرامروز، موج انصراف کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اهر با نزدیک‌تر شدن به‌روز رأی‌گیری به راه افتاده، هر روز گسترده‌تر می‌شود.

تاکنون بر اساس گزارش‌های رسیده به اهرامروز، مجموع انصراف دهندگان از انتخابات شورای اسلامی شهر اهر به ۲۳ نفر رسیده که با کسر رد صلاحیت شدگان تا این لحظه تعداد کاندیداهایی که در عرصه رقابت باقی‌مانده‌اند ۸۵ نفر است.

به نظر می‌رسد برخی از کاندیداهای انصراف دهنده از انتخابات شورای اسلامی شهر اهر عرصه را جهت شرکت در انتخابات تنگ‌تر می‌بینند، این در حالی است که حتی از نامزدهای شورای شهر اهر که با شعار قانون‌مداری وارد عرصه انتخابات شده‌اند به‌هیچ‌وجه حاضر به رعایت قوانین نیستند و امروز در زمان رسمی تبلیغات شاهد بداخلاقی‌های انتخاباتی هستیم.

با توجه به اینکه اغلب مردم اهر از روش‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر اهر ناراضی هستند و از طرفی تخلفات انتخاباتی نامزدها از نظر رعایت اصول تبلیغاتی و نصب پوستر در حد گسترده است به‌طوری که در جلسه توجیهی کاندیداهای شورای اسلامی شهر اهر و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم اهر و هریس، مسئولان چهارچوب و اصول تبلیغاتی را به‌خوبی برای کاندیداها تبیین کردند ولی متأسفانه هیچ‌یک از کاندیداها به اصول تبلیغاتی پایبند نبودند.

باید گفت که کاندیداهایی که از هم‌اکنون قوانین را رعایت نمی‌کنند چگونه بعد از راه‌یابی به شورا مجری قانون خواهند بود، متأسفانه کاندیداها و طرفداران آن‌ها با نصب پوستر در مکان‌های ممنوعه چهره شهر اهر را به یک شهر جنگ‌زده و ویرانه تبدیل کرده‌اند که جای بسی تأسف است.

اسامی انصراف دهندگان از انتخابات شورای اسلامی شهر اهر تا این لحظه بدین شرح است؛

کاظم بدرزاده رواسجانی

حسنعلی قهرمان فرد

اروجعلی نجون

امین کاشانی اصل

محرم نوری

علیرضا نمازپور

محمد عبدالهیان

امین بهاری

مسعود سلیمانی مصطفی چایی

بهروز اسلامی‌فر

مجتبی علیزاده‌جوبند

محمد رضایی

اسداله قهرمانی‌فرد

مصطفی قهرمانی‌فرد

علیرضا پورصادق

اکبر ناظر

مرتضی فصیحی

نادر شکورنیا

ابوالفضل راضی

سعید راضی

اسماعیل امانی

آزاده نوروزی وفا (آشیان)

غلامرضا خراسانی

اضافه می شود که به اشتباه نام به جای امین بهاری، منصور بهاری در بین انصراف دهندگان قرار گرفته بود.

انتهای پیام/