به گزارش خبرنگار اهرامروز، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده در آیین تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید بیمارستان ۱۴۹ تختخوابی باقرالعلوم اهر با اشاره به این‌که استکبار جهانی تلاش می‌کند تا اراده ملت ایران را تضعیف کند، اظهار داشت: دشمنان سعی دارند تا با ۲ روش عقاید و دستاوردهای انقلاب اسلامی را تحریف کنند.

وی افزود: امام راحل ۴۱ سال قبل انقلاب اسلامی را با توکل به خداوند متعال به پیروزی رساند و علی‌رغم توطئه‌های مختلف دشمنان برای ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی؛ جمهوری اسلامی ایران همچنان با اراده زمان انقلاب به رهبری امام خامنه‌ای به راه خود ادامه می‌دهد.

امام جمعه اهر با قدردانی از خدمات‌رسانی و فداکاری کادر درمانی شهرستان اهر گفت: کادر درمانی بیمارستان باقرالعلوم اهر مخصوصاً در ایام شیوع ویروس کرونا؛ جهادگونه و شبانه‌روزی و همانند روحیه و اراده رزمندگان دوران دفاع مقدس مشغول به ارائه خدمات و مراقبت از بیماران هستند و در شرایط فعلی کادر درمانی در معرض تهدید و خطر ویروس کرونا هستند.

حاجی‌زاده بر لزوم حمایت و پشتیبانی تمامی اقشار مردم و مسئولان از سیستم بهداشت و درمان و کادر درمانی تاکید کرد و گفت: همواره با توجه به وحدت رویه‌ای در بین مردم و مسئولان وجود دارد، سعی کرده‌ایم تا کادر درمان و سیستم بهداشت و درمان شهرستان اهر در مقابله با ویروس کرونا حمایت کنیم و از این پس نیز حمایت خواهیم کرد و امیدواریم شاهد روزی باشیم که برنامه‌ها و اقدامات منجر به ریشه‌کنی ویروس کرونا شده است.

وی با قدردانی از دکتر حیدری رئیس سابق بیمارستان باقرالعلوم اهر و آرزوی توفیق برای دکتر تربتی رئیس جدید این بیمارستان گفت: در تمامی مسائل و ادارات برای پیشرفت و ترقی همکاری لازم است، همکاری که بتواند دستگاه یا مجموعه‌ای را در مسیر پیشرفت و تعالی قرار دهد؛ همواره انتقادات از هر دستگاه و اداره‌ای وجود دارد و بایستی از انتقادات برای رفع نقص‌ها استفاده کرد.

امام جمعه اهر با تاکید بر این‌که ریاست و مدیریت مجموعه‌ای همچون بیمارستان باقرالعلوم اهر بایستی با تعامل، همراهی، مهر و محبت، تدبیر، درایت و عقلانیت پیش برود، تصریح کرد: گاهی مدیرانی ضعیف بر سر کار می‌آیند که حتی نمی‌توانند عملکرد خود را برای مردم ارائه دهند و در این میان بایستی مدیران به جلب رضایت مردم نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند، در هر شرایطی مدیران دستگاه‌ها باید برای جلب رضایت مردم؛ عملکرد خود را ارائه دهند و آنها را در جریان امر قرار دهند.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: باید بیمارستان باقرالعلوم اهر در خدمات‌رسانی به گل سَر سَبد منطقه تبدیل شود و امکانات و تجهیزات این بیمارستان برای رضایت‌مندی مردم افزایش یابد.