به گزارش خبرنگار اهرامروز، مختار معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه اختلالات همراه اول در اهر به‌زودی رفع می‌شود، اظهار داشت: نسل‌های ۴ و ۴‌.۵ تلفن همراه برای مشترکین اپراتور همراه اول با هزینه بالغ‌بر ۱۹ میلیارد ریال در شهرستان‌های اهر و هوراند راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در شهرهای اهر و هوراند تعداد ۱۹ سایت BTS وجود دارد که در ارتقا و نوسازی انجام گرفته، سیستم‌های مخابراتی برند هوواوی جایگزین سیستم‌های زیمنس شده‌اند.

رئیس اداره مخابرات اهر گفت: این ارتقا و نوسازی توسط شرکت ارتباطات سیار ایران و با همکاری شرکت مخابرات منطقه آذربایجان شرقی انجام‌گرفته شده است.

مهندس معتمدی علت اختلالات اخیر تلفن‌های همراه در این منطقه را همین موضوع عنوان کرد و گفت: در چند روز آینده این اختلالات نیز به‌طور کامل برطرف خواهد شد و مشترکین می‌توانند از بروزترین نسل‌های تلفن همراه در شهرستان‌های اهر و هوراند استفاده کنند.

وی در پایان گفت: مشترکینی که پیامک طرح تعویض “رایگان” سیم‌کارت به یوسیم (ویژه دارندگان تلفن همراه با پشتیبانی از اینترنت پر سرعت نسل ۴) را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات مشتریان، علاوه بر تعویض “رایگان” سیم‌کارت خود به یوسیم جهت بهره‌مندی از اینترنت نسل ۴ و ۴٫۵، یک بسته اینترنت پرسرعت ۴ گیگابایتی نیز هدیه بگیرند.

انتهای پیام/