به گزارش خبرنگار اهرامروز، زاهد محمودی در حاشیه ارسال سومین محموله کمک‌های مردمی شهرستان اهر به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ضایعه تلخ زلزله غرب کشور و جان باختن صدها تن از هم‌وطنان دل ملت ایران را به درد آورد و در این میان که هم‌وطنان کرمانشاهی ما به مساعدت‌ها نیاز دارند موظف هستیم تا ادای دین کنیم.

وی با اشاره به اینکه سومین محموله کمک‌های مردمی که از سوی جمعیت هلال‌احمر شهرستان اهر جمع‌آوری‌شده بود به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد، افزود: تمامی دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان اهر در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده همکاری بسیار خوبی داشته‌اند که قابل‌تقدیر است.

فرماندار شهرستان اهر ادامه داد: اهری‌هایی که در سال ۹۱ زلزله را تجربه کرده‌اند و به‌خوبی از درد و رنج زلزله‌زدگان اطلاع دارند تاکنون ۱۰ میلیون تومان به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه کمک مالی کرده‌اند.

محمودی در ادامه اضافه کرد: در مرحله نخست محموله ۲۴ تنی شامل مواد غذایی و آب‌معدنی که از طریق اصناف و کسبه شهرستان اهر تأمین شده بود توسط هلال‌احمر به مناطق زلزله‌زده ارسال‌شده است و در مرحله دوم و سوم ۵ کامیون شامل ست ظروف، لوازم گرمایشی، مواد غذایی و پتو ارسال شد.

وی با قدردانی از مردم فهیم شهرستان اهر در خصوص اهداء کمک‌های خود به مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: مجموع کمک‌های ارسالی مردم شهرستان اهر به زلزله‌زدگان از نظر ارزش ریالی ۱۲۰ میلیون تومان بوده و البته این میزان تنها از سوی جمعیت هلال‌احمر جمع‌آوری و ارسال‌شده است.

فرماندار شهرستان اهر در پایان یادآور شد: سایر نهادهایی همچون سپاه ناحیه اهر نیز در جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده پیشتاز است.