به گزارش اهرامروز، تصاویری که به تازگی منتشر شده است لحظه دستگیری یک مرد شیطان صفت را در شهرک ” فالکرک ” در منطقه استیرلینگ شر اسکاتلند نشان می دهد. این مرد ۵۰ ساله با اغفال دو دختر خردسال قصد داشت آنها را به داخل جنگل بکشاند. این دو دختر خردسال در نزدیکی منزل خود و در یک پارک در حال بازی بودند که این مرد از آنها خواست تا برای پیدا کردن ژاکتش در جنگل به او کمک کنند.

 

یکی از همسایگان این دو دختر که به همراه پسرش نظاره گر قدم زدن این دو دختر به همراه این مرد دوچرخه سوار بودند به این قضیه مشکوک شده و بلافاصله پلیس را از این ماجرا مطلع کردند. پلیس اسکاتلند نیز بلافاصله این مرد را دستگیر کرد. قرار است فردا برای دفاع از خود در دادگاه حاضر شود.
مادر این دو دختر در این خصوص گفت : ” دختران خردسالم در پارک مشغول بازی بودند که این اتفاق افتاد. نمی دانم چگونه از این زن و پسرش تشکر کنم.  وی خطاب به این دو همسایه اش گفت : شلی و بروک؛ شما فرشتگانی از طرف خداوند هستید که باعث نجات دخترانم شدید. “
پلیس محلی اسکاتلند  نیز در این خصوص گفت : ” ما از احساس وظیفه شناسی این مادر و پسرش واقعا سپاسگزاریم. پلیس اسکاتلند همچنین از افراد محلی خواسته تا در تحقیقات در مورد این حادثه با قرار دادن اطلاعات بیشتر  درباره این مرد به آنها کنند.”
باشگاه خبرنگاران جوان