به گزارش اهرامروز، در این مراسم با تقدیر از حامد همتی مسئول سابق بسیج اساتید، دکتر نادر اسدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به‌عنوان مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی معرفی شد.

رئیس سازمان بسیج اساتید آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش مهم کانون بسیج اساتید در دانشگاه‌ها بر تلاش مضاعف بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها یادآور شد.

دکتر مسلم اورنگی با اشاره به اینکه شهدای ۸ سال دفاع مقدس و ایثارگران در آن روزها با ایثارگری و ازجان‌گذشتگی کشور ما را سرافراز کردند گفت: امروز نیز در دانشگاه‌ها، کانون‌های بسیج اساتید به‌عنوان کانون‌های مبارزه با جنگ نرم دشمنان باید مورد توجه قرار گیرد و اساتید بسیجی با اهتمام ویژه با تکیه‌بر قدرت ایمان و تقوی در ترویج فرهنگ غنی اسلامی و جذب جوانان به مسائل معنوی و دینی و ارائه راهکارهای علمی و عملی در مقابله با جنگ نرم تلاش مضاعف نمایند.

در ادامه این جلسه فرمانده سپاه ناحیه اهر نیز با تأکید بر نقش مهم بسیج اساتید دانشگاه‌ها بر همکاری و همراهی بیشتر در جهت تقویت و توسعه این تشکل مهم دانشگاهی تأکید کرد.

سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانی، با قدردانی از مسئول سابق بسیج اساتید اظهار امیدواری کرد، با حضور مسئول جدید کانون بسیج اساتید و ارائه برنامه‌های متنوع روزبه‌روز شاهد رشد و بالندگی این نهاد مقدس در تمامی عرصه‌ها، خاصه عرصه علم و فرهنگ باشیم.

در پایان این مراسم با قدردانی از حامد همتی مسئول سابق بسیج اساتید، حکم مسئولیت کانون بسیج اساتید شهرستان اهر به دکتر نادر اسدی اعطاء شد.

انتهای پیام/