به گزارش خبرنگار اهرامروز، با سپری شدن ۶ روز از مهلت نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم در حوزه انتخابیه اهر و هریس تعداد کاندیداهای این حوزه به ۲۶ نفر رسید.

با آمادگی ستاد انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم حوزه انتخابیه اهر و هریس هر روز از ۸ صبح تا ۶ عصر ثبت‌نام از داوطلبان این حوزه در فرمانداری شهرستان اهر انجام می‌شود.

زمان ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم تمدید نمی‌شود

سید محمد عابدی فرماندار اهر ظهر جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار اهرامروز با اشاره به اینکه تاکنون ۶ روز از مهلت قانونی ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم در حوزه انتخابیه اهر و هریس سپری می‌شود، اظهار داشت: فردا (شنبه) چهاردهم اسفندماه آخرین‌مهلت ثبت‌نام در انتخابات مجلس دهم است و داوطلبان تا پایان روز شنبه برای نام‌نویسی در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس فرصت دارند و این مهلت تمدید نمی‌شود.

وی با اشاره به مدرک تحصیلی ثبت‌نام کنندگان در انتخابات مجلس حوزه انتخابیه اهر و هریس، افزود: تاکنون ۵ نفر با مدرک دکتری و یک نفر با مدرک لیسانس و سابقه جانبازی و ۲۰ نفر با مدرک فوق‌لیسانس ثبت‌نام کرده‌اند.

فرماندار اهر بابیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس دهم حوزه انتخابیه اهر و هریس در شهرستان اهر به‌عنوان مرکز حوزه انتخابیه صورت می‌گیرد، ابراز داشت: روند ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ فردا ۱۴ اسفند ادامه دارد.

عابدی با اشاره به اینکه بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت‌نام اسامی و پرونده‌ها برای آغاز بررسی صلاحیت به وزارت کشور ارسال می‌شود، افزود: پس از استعلام هویت و سابقه افراد از مراکز چهارگانه نظر نهایی به هیئت نظارت بر انتخابات اعلام می‌شود و دوباره صلاحیت افراد بررسی شده و لیست نهایی در روز تبلیغات اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ تاکنون اسامی کاندیداهای بر اساس حضور در ستاد انتخابات شهرستان اهر به ترتیب زیر است؛

۱-      احمد محرم‌زاده

۲-      ایرج میرزایی

۳-      حمید نام‌آوران

۴-      بیت‌اله عبدالهی

۵-      جلال شادمان

۶-      علی اصغری

۷-      صولت همت‌جو جوبند

۸-      صولت عطالو

۹-      محمد روحی حاجی خواجه‌لو

۱۰-  بشیر مطلبی

۱۱-  امیررضا غنی‌زاده

۱۲-  شهریار ممی‌خانی

۱۳-  علی عبدالهی

۱۴-  محمد اسلامی

۱۵-  سجاد رجبی

۱۶-  مهدی حسینیان سراجه‌لو

۱۷-  میر سعید سهرابی

۱۸-  عباس عادلی‌شهیر

۱۹-  علیرضا صیادی

۲۰-  عوض علی‌پور

۲۱-  جهان زاهدی‌فر

۲۲-  احد شهبازیان

۲۳-  مصطفی شکری

۲۴-  خلیل کریم‌پور ریحانی

۲۵-  مهدی افتخاری‌فر

۲۶-  حسین قهرمانی‌فرد

به گزارش خبرنگار اهرامروز، داوطلبان نمایندگی مجلس دهم حوزه انتخابیه اهر و هریس تا تا پایان فردا (شنبه) می توانند در این انتخابات نام‌نویسی کنند.

انتهای پیام/