به گزارش خبرنگار اهرامروز، لیلی اکبرزاده اهری در آیین افتتاح واحدهای مسکونی خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی شهرستان اهر که به‌صورت نمادین در روستای ونه‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: اداره بهزیستی اهر نزدیک به ۵۰۰۰ نفر مددجوی تحت پوشش دارد و برای این مددجویان خدماتی ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: خدمات بهزیستی شهرستان اهر به مددجویان تحت پوشش کودکان و زنان بی‌سرپرست، کودکان و زنان بد سرپرست، روان بخشی برای معلولان، فیزیوتراپی، ایجاد اشتغال برای افراد نیازمند به شغل، ارائه تسهیلات برای احداث مسکن مددجویی را شامل می‌شود و امروز که شاهد افتتاح مسکن مددجویی هستیم برای احداث آن بهزیستی ۱۰ میلیون تومان کمک‌هزینه پرداخت کرده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اهر افزود: همچنین دو واحد مسکن مددجویی برای خانواده‌های دارای دو و سه معلول در روستاهای ورگهان و آلپوت برای هر کدام ۱۸ میلیون تومان کمک‌هزینه از سوی بنیاد مستضعفان، بهزیستی و حساب ۱۰۰ امام و ۱۵ میلیون تومان وام کم‌بهره پرداخت‌شده است.

اکبرزاده اهری با اشاره به اینکه ۱۷ واحد مسکن مددجویی در هفته بهزیستی و دهه مبارک فجر نیز به بهره‌برداری رسیده بود، گفت: همچنین علاوه بر واحدهای افتتاح‌شده، در دهه فجر امسال نیز ۱۷ واحد مسکن مددجویی به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/