به گزارش خبرنگار اهرامروز، بهبود سعادتی در جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر اهر با اشاره به اینکه رسانه‌ها ضمن انعکاس عملکرد مسئولین و ادارات، حق انتقاد نیز دارند، اظهار داشت: رسانه‌ها حق‌دارند انتقاد کنند و هرگاه که از ضعف‌ها انتقادی می‌شود ما نیز باید اگر ضعفی وجود دارد آن را برطرف کنیم.

وی، هدف از تشکیل جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اهر را بررسی علل عقب‌ماندگی این شهرستان عنوان کرد و افزود: روش‌های مختلفی برای خارج کردن اهر از شرایط فعلی که بیشتر شبیه رکود است وجود دارد، اغلب بر این باورند که مسئولین کاری نمی‌کنند امیدواریم با همکاری همدیگر بتوانیم کاری کرده باشیم تا این ذهنیت را تغییر دهیم.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اهر اضافه کرد: سرمایه‌گذاران توانمند بسیاری وجود دارد که متأسفانه تا به حال به دنبال آن‌ها کسی نرفته است به‌طوری که تاکنون چندین بار همایش فرصت های سرمایه گذری در شهرستان اهر برگزار شده اما نتیجه‌ای در برنداشته است.

سعادتی با تأکید بر اینکه با توجه به بیکاری اغلب جوانان تحصیل‌کرده و نکرده اهری، اشتغال مهم‌ترین دغدغه خانواده‌های اهری است، گفت: شهرداری اهر در حال حاضر با مشکلات مالی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند با این شرایط نمی‌توان انتشار سرمایه‌گذاری داشت اما ر حالت فعلی می‌طلبد تا با جذب سرمایه‌گذاران ضمن اولویت قراردادن اشتغال جوانان، تحولاتی در شهر اهر نیز به وجود آورد.

وی تصریح کرد: بستر و شرایط لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در اهر فراهم بوده با توجه به اینکه تبریز و برخی ا شهرهای دیگر از سرمایه‌گذاران اشباع است با تکمیل زیرساخت‌ها یقیناً استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در منطقه ارسباران و اهر گرم خواهد بود اما لازم است تا ما آمادگی کافی داشته باشیم.

انتهای پیام/