به گزارش خبرنگار اهرامروز، علی بلبلی در جشن حمایت و نسیم مهر و مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر، اظهار داشت: منابعی که انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر در آن‌ها برای تأمین نیازهای خانواده‌های نیازمند زندانیان استفاده می‌کند خیرین، معادن مس سونگون، انجرد و مزرعه است.

وی، کمیته امداد، جمعیت هلال‌احمر و آموزش و پرورش را دیگر محل‌های تأمین منابع مالی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر ذکر کرد و افزود: اتحادیه‌های صنفی و اداره‌کل زندان‌های آذربایجان شرقی در هر دوره مبلغی را برای تأمین نیازهای خانواده‌های زندانیان در اختیار انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر قرار می‌دهند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر بابیان اینکه هر هفته یک روز کلاس آموزشی تهدیدها و آسیب‌های طلاق، اعتیاد و مفاسد اخلاقی برای خانواده‌های زندانیان برگزار می‌شود، گفت: سال گذشته برای ۱۵۸ خانواده زندانی در انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر تشکیل یافته تا این خانواده‌ها از خدمات انجمن بهره‌مند شوند.

گفتنی است؛ در مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر، جعفر جباریان با رأی اعضاء به‌عنوان بازرس انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان و جایگزین مرحوم علی‌اکبر جباریان انتخاب شد.

در پایان جشن حمایت و نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر، از ۷۰ خیّر حامی خانواده‌های زندانیان تجلیل به عمل آمد.