به گزارش خبرنگار اهرامروز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام علی مصایبی عصر امروز در دیدار مبلغان طرح آرامش بهاری با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: طرح آرامش بهاری در ایام تعطیلات نوروز، همه ساله همزمان با سراسر کشور در این استان نیز اجرا می‌شود که مبلغان در آستان مقدس امامزادگان حضور یافته و به ارشاد، مشاوره و راهنمایی دینی و مذهبی زائران و مردم می‌پردازند.

وی افزود: برنامه‌های مختلف فرهنگی در قالب طرح آرامش بهاری در آستان مقدس امامزادگان اجرا می‌شود که روز گذشته مرحله نخست این طرح به پایان رسید و افتتاحیه مرحله دوم صورت گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار ۷۹ مبلغ در استان حضور یافتند، ادامه داد: از این تعداد ۵۹ مبلغ اعزامی از قم و ۲۰ مبلغ بومی حضور دارند که این علما و روحانیون قبل از اعزام به استان دوره‌های مختلف مشاوره کودک و نوجوان، چندرسانه‌ای و مشاوره دینی و خانوادگی گذرانده‌اند.

مصایبی به اجرای طرح آرامش بهاری در ۵۶ بقعه متبرکه استان خبر داد و گفت: امسال طرح آرامش بهاری در استان نسبت به سال‌های گذشته پرشورتر برگزار می‌شود و مردم نیز با توجه به نشاط معنوی این طرح و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، استقبال چشمگیری از این طرح داشتند.

گفتنی است، طرح آرامش بهاری با برپایی خیمه معرفت شامل غرفه کودک و نوجوان، مشاوره وقف، مشاوره دینی و مذهبی، غرفه چندرسانه‌ای و غرفه حجاب و عفاف در ۵۶ بقعه متبرکه استان از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فرودین امسال اجرا می‌شود.

انتهای پیام/